Petra Kyselková - Vaničkování a plavání kojenců , Nordic Walking
Zdravý pohyb pro děti i jejich maminky ...
volejte
+420 777 572 342

Petra Kyselková - moje služby pro maminky a děti

Již několik let a získání všech potřebných certifikátů nabízím odborné služby pro maminky a jejich děti, které podporují motoriku, pohybové dovednosti, radost z pohybu a vztah k vodě.

Plavání kojenců a vaničkování

Plavání kojenců je v dnešní době velmi oblíbená aktivita nejen pro děti, ale také pro rodiče, které pomáhají svým dětem rozvíjet motoriku a radost z pohybu nejen ve vodě.

Vaničkování miminek

Zjednodušeně řečeno je vaničkování miminek získání kladného vztahu dítěte k vodě brzy po narození, kdy se snažíme co nejdříve navázat na známé „vodní“ prostředí v maminčině bříšku.

Manipulace s miminky - naučte se jak se starat o své dítě

Můj kurz Manipulace s miminky je určen zejména budoucím rodičům, ale také rodičům s malými dětmi (od narození do cca 4. měsíce jejich věku), kteří se rozhodli osvojit si způsob zacházení s miminkem, jenž je v souladu s jeho potřebami a podporuje jeho psychomotorický vývoj. 

Osobní trenérka pro maminky po porodu

Osobní trenérka pro maminky po porodu, pro ženy které chtějí být fit, nemají z jakéhokoliv důvodu čas navštěvovat fitness centra a nemají kam dát dítě na hlídání.

Novinky

Adventní Nordic Walking výšlap

Druhou adventní neděli 8.12 2019 se koná adventní NW výšlap, cca 13km dlouhý okruh z Teplýšovic ,kolem Špulky, přes Litichovice do Třebešic se zastávkou na zámku s výstavou betlémů. Zde se zahřejeme teplým nápojem a naladíme vánoční atmosférou (vstupné 40,-Kč) . Výšlap je vhodný pro všechny nadšence NW. Kdo si chce NW vyzkoušet a nemá vlastní hole, po předchozí domluvě je zapůjčíme. Během výšlapu neopomeneme rozcvičku, společenské hry s holemi a na závěr protažení. Akci zakončíme posezením a zakončením NW sezóny 2019 u nás doma. Sebou sportovní vrstvené oblečení dle počasí a triko na převlečení. Nezapomeňte pití, hole a hlavně dobrou náladu. cena výšlapu je 200,- Kč. přihlášení a veškeré další informace na tel: 777572342 ,nebo na emailu: kyselkovapetra@seznam.cz Na všechny se moc těším a doufám ,že si s námi aktivně zpříjemníte vánoční čas

příměstské tábory

pořádáme příměstské tábory