Petra Kyselková - Vaničkování a plavání kojenců , Nordic Walking
Zdravý pohyb pro děti i jejich maminky ...
volejte
+420 777 572 342

Petra Kyselková - moje služby pro maminky a děti

Již několik let a získání všech potřebných certifikátů nabízím odborné služby pro maminky a jejich děti, které podporují motoriku, pohybové dovednosti, radost z pohybu a vztah k vodě.

Plavání kojenců a vaničkování

Plavání kojenců je v dnešní době velmi oblíbená aktivita nejen pro děti, ale také pro rodiče, které pomáhají svým dětem rozvíjet motoriku a radost z pohybu nejen ve vodě.

Vaničkování miminek

Zjednodušeně řečeno je vaničkování miminek získání kladného vztahu dítěte k vodě brzy po narození, kdy se snažíme co nejdříve navázat na známé „vodní“ prostředí v maminčině bříšku.

Manipulace s miminky - naučte se jak se starat o své dítě

Můj kurz Manipulace s miminky je určen zejména budoucím rodičům, ale také rodičům s malými dětmi (od narození do cca 4. měsíce jejich věku), kteří se rozhodli osvojit si způsob zacházení s miminkem, jenž je v souladu s jeho potřebami a podporuje jeho psychomotorický vývoj. 

Osobní trenérka pro maminky po porodu

Osobní trenérka pro maminky po porodu, pro ženy které chtějí být fit, nemají z jakéhokoliv důvodu čas navštěvovat fitness centra a nemají kam dát dítě na hlídání.

Novinky

cesta Česka - druhá etapa

1. a 2. února jdeme s Nordic Walking PetraK druhou etapu cesta Česka. 1.2. sobota 9,5km Český Štenberk do Ledečka. Sraz v Ledečku na vlakové zastávce(dojedete autama )v 11:30-11:40h. Odjezd vlaku je ve 12:00h,cena jízdenky 16Kč. Dojedeme za 11minut do Českého Štemberka a odtud se vydáme cestou Česka zpět k autům. cena výšlapu 150,-Kč 2.2 v neděli 10km Ledečko - Sázava. Sraz v Sázavě v ulici Nádražní, kde necháme svá auta a opět odjedeme na start. Sraz v 9:00-9:15h, vlak odjíždí 9:52h. cena jízdného 14,-Kč. cena výšlapu 150,-, kdo jde i v sobotu doplatí už jen 50,-Kč. Zde je v cíli možnost již samostatně návštěva Sázavského kláštera, spousta restaurací.

cesta Česka

V neděli 19.1 jdeme druhou část první etapy cesta Česka. Sraz ve Vlašimi na parkovišti u Zimního stadionu v 10:30h. Trasa dlouhá cca 15 km. Cíl je v Českém Štemberku, kde budeme mít auto ,abychom dovezli řidiče pro svá auta do Vlašimi, ostatní počkají v restauraci ve Štemberku. Prosím o nahlášení účastníků a rezervaci NW holí, kdo potřebuje půjčit na tel 777572342 Sebou hlavně dobrou náladu, vrstvené oblečení, čepici, rukavice, NW hole, svačinu , pití.

Pravidelné úterní lekce NW

Od 7.1.2020 se opět pravidelně v úterý v 17:45 scházíme na lekcích Nordick Walking PetraK . Lekce jsou svižné s rozcvičkou , cvičením, cca 7-10km NW chůze a závěrečným protažením. Nutno vlastní čelovku, NW hole, vrstvené sportovní oblečení a nízké boty. Do lekce se může zapojit kdokoliv , nejlépe po předchozím nahlášení na tel. 777572342 . NW hole zapůjčujeme . Cena jedné zimní lekce/100Kč. Sraz za Konopištěm na odbočce na Chvojen u kapličky.(místo srazu se může měnit, proto raději předem volejte a sledujte fb stránky Nordick Walking PetraK

Silvetrovský NW výšlap na Špulku

31.12 v 11h výšlap z Teplýšovic 119 na Špulku se silvestrovským přípitkem a pečením buřtů. Buřty a malé šampaňské sebou. Po návratu Vás zvu na malé posezení u nás doma. Prosím o nahlášení účasti na tel. 777572342

cesta Česka

1.1.2020 zahajujeme s Nordick Walking PetraK cestu Česka. www.cestaceska.cz Ve 12:30 sraz na parkovišti před infocentrem v Louňovicích pod Blaníkem. Zde nebo v místních hospodách lze zakoupit putovní deník, mapu a různé propagační materiály cesta Česka. Pokud budete nakupovat, přijeďte dříve. Ve 12:30 vycházíme!!!! délka 1 etapy je 30km. 1.1.2020 jdeme 15km z Louňovic do Vlašimi. Druhá část 1 etapy 15km z Vlašimi - Český Štemberk je předběžně plánovaná na 19.1 v neděli(termín se může ještě změnit). Prosím o nahlášení účasti na tel. 777572342

Adventní Nordic Walking výšlap

Druhou adventní neděli 8.12 2019 se koná adventní NW výšlap, cca 13km dlouhý okruh z Teplýšovic ,kolem Špulky, přes Litichovice do Třebešic se zastávkou na zámku s výstavou betlémů. Zde se zahřejeme teplým nápojem a naladíme vánoční atmosférou (vstupné 40,-Kč) . Výšlap je vhodný pro všechny nadšence NW. Kdo si chce NW vyzkoušet a nemá vlastní hole, po předchozí domluvě je zapůjčíme. Během výšlapu neopomeneme rozcvičku, společenské hry s holemi a na závěr protažení. Akci zakončíme posezením a zakončením NW sezóny 2019 u nás doma. Sebou sportovní vrstvené oblečení dle počasí a triko na převlečení. Nezapomeňte pití, hole a hlavně dobrou náladu. cena výšlapu je 200,- Kč. přihlášení a veškeré další informace na tel: 777572342 ,nebo na emailu: kyselkovapetra@seznam.cz Na všechny se moc těším a doufám ,že si s námi aktivně zpříjemníte vánoční čas